Výhody a bonusy

Rádi bychom Vám konkrétněji představili všechny výhody, které od nás můžete jako klient očekávat. Výčet těchto bonusů není konečný a doufáme, že i na základě Vašich podnětů mohou přibýt další.

Fitcentrum jen pro sebe

Nemusíte se stydět přijít a cvičit před neznámými lidmi, protože při tréninku jste ve fitcentru pouze Vy se svou skupinkou max. 4 osob a Váš trenér.

* * *

Odborná asistence trenéra

Náš trenér Vám v průběhu tréninku nejen vysvětlí správnou techniku cvičení, ovlivnění příslušných svalových partií a rizika špatného provedení, ale zároveň hlídá, učí a opravuje každé provedení cviku.

* * *

Vstupní diagnostika

Strukturu tréninků a změn v životním stylu Vám určujeme na základě vstupních testů, diagnostiky svalových dysbalancí a úvodního pohovoru.

* * *

Osobní stravovací plán

Na základě vstupního pohovoru a Vašich požadavků vypracujeme optimální plán stravování. Vyhotovený plán je dostatečně variabilní, ale přitom Vás směřuje k pochopení tvorby denního jídelníčku.

* * *

Osobní tréninkový plán

Každý klient má vypracován svůj osobní tréninkový plán, který se každých 6-12 týdnů mění v případě odhalení počínajících stagnací ve zlepšování postavy.

* * *

Jontový nápoj zdarma

Pravidelný pitný režim by měl být součástí každého cvičení. Proto u nás můžete pít dle svého výběru chutný jontový nápoj z několika nabízených příchutí naprosto zdarma.

* * *

Nízké ceny služeb

Celý systém služeb je navržen tak, abyste nemuseli platit zbytečně mnoho peněz, ale přitom dostali vysoce nadstandardní péči ve srovnání s běžnými trenéry fitness ve velkých komerčních fitcentrech. Začínáme s cenami již na 990 Kč za měsíc!

* * *

Omluvy tréninků

Rozumíme tomu, že se občas může stát, že nemůžete dorazit na domluvený trénink. Proto si jej v případě potřeby můžete omluvit a odcvičit až budete mít čas.

* * *

Patřičná doba tréninku

Abyste opravdu dopřáli svému tělu adekvátní rozehřátí, zátěž i protažení, není možné absolvovat trénink v trvání pod 75 minut (často někde ve veřejných fitcentrech bývají vidět lekce v trvání klidně i 45minut, což je nedostatečné). Proto naše tréninky trvají celkově cca hodinu a půl.

* * *

Poradenství i mimo trénink

V případě bližšího zájmu o další informace v problematice stravování či cvičení nás můžete oslovit formou internetové komunikace i mimo tréninkové hodiny.

Vyzkoušejte si nás

Chcete se sami přesvědčit o vysoké kvalitě našich tréninků a skutečně osobním přístupu?

Objednejte se na nezávaznou návštěvu a popovídejte si s našimi trenéry.

Těšíme se na Vás!

bfit@bfit.cz 730 151 138

Copyright © 2024 BFIT.CZ s.r.o.