Proč právě BFIT.CZ?

BFIT.CZ vzniklo na základě praktických poznatků při dlouholeté práci trenérů fitness. Klienti, kteří přichází do fitcenter mají jasná konkrétní přání a požadavky a naší snahou je, abychom dokázali tyto požadavky splnit.

EFEKTIVNÍ ZLEPŠENÍ POSTAVY

Nejčastějším důvodem, proč lidé osloví osobního trenéra fitness je bezesporu zlepšení postavy. To ale nespočívá pouze v krátkodobém chození do fitcentra, ale v pochopení a nenásilné realizaci změn v životním stylu.

Proto nejprve s klientem procházíme otázky jeho každodenního života, způsobu práce i stravování, provedeme úvodní diagnostické testy a snažíme se o osvojení si nezbytných základů pro zlepšení a udržení si postavy.

Nejsme (jak bývá často u běžných trenérů k vidění) pouze prodavači potravinových doplňků či podavači činek, zajímají nás pokroky klienta a jeho spokojenost s nimi.

* * *

CENOVÁ DOSTUPNOST

Snažili jsme se navrhnout takový způsob poskytování našich služeb, při kterém jsme sami schopni finančně zvládnout všechny nabízené výhody a přitom udržet cenu na přijatelné úrovni pro většinu zájemců.

Jak to bývá jinde

Běžný způsob placení za služby osobního trenéra fitness dnes bývá bohužel takový, že si musíte nejprve sami zaplatit vstupné do fitcentra (cca 80-150Kč za návštěvu), nechat si vytvořit tréninkový plán (cca 1000-2000Kč za měsíc), odměnit trenéra za vedení tréninku (400-1200Kč za hodinu) a dále pokud chcete, tak ještě stravovací plán (1000-5000Kč za měsíc) a pití při každém tréninku (20-50Kč za návštěvu). To je samozřejmě pro průměrného zájemce o zlepšení postavy mnoho peněz.

Jak je to u nás

Možná budete překvapeni, ale u nás zaplatíte za všechny tyto služby pouze jednu jedinou částku, navíc máte k dispozici celé klubové fitcentrum jen pro svou malou skupinku cvičících a tato částka začíná již na 1290 Kč za měsíc!

* * *

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Existují sice obecné postupy, jak zformovat postavu, ale přesto je každému z nás dán do vínku jiný metabolizmus, jiná tělesná stavba a v neposlední řadě i jiný způsob života a pracovního vytížení.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně v závislosti na jeho potřebách a pravidelně kontrolujeme jeho pokrok. V případě stagnace nebo nedostatečného zlepšování analyzujeme možné příčiny a hledáme možnosti nápravy.

* * *

PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ

Vzhledem k tomu, že je třeba cítit se při cvičení dobře a uvolněně, vytvořili jsme pro Vás přímo v centru Brna pohodové klubové fitcentrum s potřebným vybavením.

Vyzkoušejte si nás

Chcete se sami přesvědčit o vysoké kvalitě našich tréninků a skutečně osobním přístupu?

Objednejte se na nezávaznou návštěvu a popovídejte si s našimi trenéry.

Těšíme se na Vás!

bfit@bfit.cz 730 151 138

Copyright © 2024 BFIT.CZ s.r.o.