Úspěchy klientů

Zeptali jsme se několika současných klientů BFIT.CZ, do jaké míry byli spokojeni se službami, které poskytujeme. Příspěvky jsou autentické a jsou publikovány tak, jak nám je sami klienti poslali. Tímto bychom zároveň chtěli všem poděkovat a popřát další úspěchy ve cvičení.

Kristýna B.

Před třemi měsíci jsem se rozhodla, že se začnu lépe chovat ke svému tělu a kamarád mi doporučil navštívit BFIT. Dnes jsem přesvědčená, že jsem nemohla zvolit lépe. Pravidelný pohyb a změna jídelníčku bylo přesně to, co jsem potřebovala, ale nikdy bych nevěřila, že to půjde tak lehce. BFIT totiž nefunguje na principu zákazů, ale na principu motivace. Jednoduše vás to neštve, ale baví.

Všemu, co mě kdy na fitkách děsilo, se BFIT úspěšně vyhýbá. Vím, že tu za svoje peníze dostávám adekvátní službu.

* * *

Lucie G.

Před rokem jsem přestala kouřit a před pár měsíci nazrál čas na další změny životního stylu. O BFITu jsem se dozvěděla v pravou chvíli. Tušila jsem, že pravidelné a správně sestavené cvičení bude mít příjemný efekt na mé tělo, mnohem víc mě ale překvapily výsledky v podobě navození výborné nálady. Oceňuji to hlavně ve chvílích vysokého pracovního nasazení. Trenér je skvělý a na svoji báječně motivující skupinu nedám dopustit!

Nikdy jsem si nemyslela, že by mě bavilo chodit do posilovny. Ale baví a je to to nejlepší, co mě v minulém roce potkalo

* * *

Ondřej J.

Na bfitu se mi líbí hlavně profesionalita, kvalita cvičení a přidaná hodnota soukromé posilovny se zkušeným trenérem. Sám sebe člověk v posilovně málokdy přinutí jet cvik jak se říká až nadoraz a navíc si ještě hlídat techniku, to obstará trenér :-) Jako takovou třešinku na dortu považuji jídelníček sestavený individuálně pro každého. Po ránu mi vždy dodá energii do nového dne, vřele doporučuji.

* * *

Miloš M.

Jsem nadšený z BFIT. Konečně po několika letech jsem znovu rozhýbal své tělo. Pravidelný sofistikovaný trénink, strava na míru, výborný přístup trenéra, kterého jeho práce baví je ideální kombinací :)

Je to fajn způsob, jak si osvěžit život.

* * *

Lubomír H.

Cvičení jsem se věnoval již delší dobu předtím, než jsem poznal BFIT.CZ. Vyzkoušel jsem několik různých brněnských posiloven i několik různých trenérů a i když nemůžu říct, že bych byl vyloženě nespokojen, pořád jsem si jaksi nebyl schopen vybrat "tu pravou".

S objevením BFIT.CZ se to změnilo. Zjistil jsem, že se dá cvičit v prostředí, kde člověk nemusí čekat, až se uvolní místo kam chce jít cvičit. Maximálně mně vyhovuje možnost pustit si oblíbenou hudbu a nejsem nucen poslouchat "univerzální rádiovky".

A kapitolou samo o sobě je trenér. Nikdy dříve mně nepřipadlo, že trenéři v ostatních posilovnách něco zanedbávají nebo že snad nejsou odborníci ve svém oboru, ale v BFIT.CZ jsem zjistil, že vetšina z nich měla přinejmenším velké rezervy. Odborný dohled, při kterém je vysvětleno nejen jak který cvik správně provést, ale i proč zrovna takto, jaké to má důsledky a na anatomické mapě těla je vše perfektně ukázáno - k nezaplacení!

* * *

Alena N.

Se svou váhou jsem bojovala celý život pomocí všech diet, cvičení a prášků, které mi kdo poradil. Nikdy to ale nemělo skoro žádný výsledek a já vždycky časem ztratila motivaci a byla čím dál nešťastnější z toho, že asi už nikdy nezhubnu.

Pod dohledem a za pomoci trenéra jsem začala cvičit až v BFIT a poprvé v životě jsem měla pocit, že to k něčemu je. Na začátku jsem dostala test kondice a podle jeho výsledků pro mě trenér připravil cvičení na míru. To se vždycky po pár týdnech měnilo. Dostala jsem i jídelníček, který jsem začala dodržovat. Byla jsem překvapená, jak rychle se začaly objevovat výsledky – větší síla a delší výdrž při cvičení, pevnější tělo a hlavně super pocit, že se sebou konečně něco dělám a má to smysl.

Patřím mezi lidi, kteří potřebují u cvičení dohled a společnost, aby se hned nevzdali, takže cvičení s osobním trenérem je přesně pro mě. Tréninky v BFIT mě baví, cvičení se často střídá a s trenérem je legrace :-)

Vyzkoušejte si nás

Chcete se sami přesvědčit o vysoké kvalitě našich tréninků a skutečně osobním přístupu?

Objednejte se na nezávaznou návštěvu a popovídejte si s našimi trenéry.

Těšíme se na Vás!

bfit@bfit.cz 730 151 138

Copyright © 2024 BFIT.CZ s.r.o.