Výhody a bonusy

Rádi bychom Vám konkrétněji představili všechny výhody, které od nás můžete jako klient očekávat. Výčet těchto bonusů není konečný a doufáme, že i na základě Vašich podnětů mohou přibýt další.

Fitcentrum
jen pro sebe

Nemusíte se stydět přijít a cvičit před neznámými lidmi, protože při tréninku jste ve fitcentru pouze Vy (nebo Vaše skupina, pokud máte pár přátel, kteří s Vámi také chtějí cvičit) a Váš trenér.

Odborná
asistence trenéra

Náš trenér Vám v průběhu tréninku nejen vysvětlí správnou techniku cvičení, ovlivnění příslušných svalových partií a rizika špatného provedení, ale zároveň hlídá, učí a opravuje každé provedení cviku.

Hudba
dle výběru

Aby se Vám u nás dobře cvičilo, je možné si vybrat oblíbený hudební žánr, který hraje v průběhu celého tréninku. Nebo máte některý den náladu na změnu? Není problém, rádi Vám pustíme jiný.

Vstupní
diagnostika

Strukturu tréninků a změn v životním stylu Vám určujeme na základě vstupních testů, diagnostiky svalových dysbalancí a úvodního pohovoru.

Osobní
stravovací plán

Na základě vstupního pohovoru a Vašich požadavků vypracujeme optimální plán stravování. Vyhotovený plán je dostatečně variabilní, ale přitom Vás směřuje k pochopení tvorby denního jídelníčku.

Osobní
tréninkový plán

Každý klient má vypracován svůj osobní tréninkový plán, který se dle každých 6-12 týdnů mění v případě odhalení počínajících stagnací ve zlepšování postavy.

Jontový nápoj
zdarma

Pravidelný pitný režim by měl být součástí každého cvičení. Proto u nás můžete pít dle svého výběru chutný jontový nápoj z několika nabízených příchutí naprosto zdarma.

Nízké ceny
služeb

Celý systém služeb je navržen tak, abyste nemuseli platit zbytečně mnoho peněz, ale přitom dostali vysoce nadstandardní péči ve srovnání s běžnými trenéry fitness ve velkých komerčních fitcentrech. Začínáme s cenami již na 990 Kč za měsíc!

Omluvy
tréninků

Rozumíme tomu, že se občas může stát, že nemůžete dorazit na domluvený trénink. Proto si jej v případě potřeby můžete omluvit a odcvičit až budete mít čas.

Patřičná doba
tréninku

Abyste opravdu dopřáli svému tělu adekvátní rozehřátí, zátěž i protažení, není možné absolvovat trénink v trvání pod 75 minut (často někde ve veřejných fitcentrech bývají vidět lekce v trvání klidně i 45minut, což je nedostatečné). Proto naše tréninky trvají v průměru hodinu a půl.

Poradenství
i mimo trénink

V případě bližšího zájmu o další informace v problematice stravování či cvičení můžete formou internetové komunikace oslovit trenéra i mimo tréninkové hodiny.

Nabídka na baru
za internetové ceny

Pokud je třeba užívat nějaký doplněk výživy, jakým může být kloubní výživa, bílkovinný přípravek nebo třeba spalovač tuku, není třeba jej objednávat někde v internetových obchodech - je možné jej zakoupit za internetové ceny přímo u nás.

Navštivte nás na facebooku